Andrzej "Kobra" Kraiński - gitary, śpiew; założyciel zespołu, w składzie nieustannie od 1985 roku!

Piotr "Vysol" Wysocki - perkusja; dołączył do zespołu jako trzeci perkusista, w roku 1987.

Jacek "Szybki Kazik" Bryndal - gitara basowa, śpiew, klawisze; współzałożyciel zespołu, po kilkuletniej przerwie (spowodowanej solowym projektem "Atrakcyjny Kazimierz"), powrócił do zespołu w 1996.

Jacek Moczadło - gitara; kolejny Jacek grający z Kobranocką (w kapeli od 2004), nagrywał materiał na "Sterowany jest ten świat" i już pozostał.


 

               

Marcin Kurek - manager
Kamil Bobrukiewicz - akustyk
Tomek Dzięgielewski - kierowca, głowa "Klanu Dzięgieli"
Łukasz Panfilak - techniczny
Mariusz Skiba - fotograf
Paweł "Pablo" Walinowicz - webmaster

Ponad 30 lat Punk'n'rolla, czyli historia Kobranocki.

  Osoby współpracujące z Kobranocką (nie tylko muzycy):
 • Marek "Ordynat" Michorzewski - opieka tekstowo-lekarska, członek-założyciel zespołu (1985 - 2009)
 • Waldek "Michu Zabór IV" Zaborowski - saksofony, klarnety, śpiewki na debiutanckim albumie
 • Darek "Dzizek" Łukaszewski - bębniarz koncertowy (nieregularnie od stycznia 2002 do końca 2004)
 • Jacek "Loze" Niestryjewski - gitarzysta, muzyk wcześniej związany z grupą TILT. Przyjechał do studio gościnnie nagrać solówkę w utworze "Niepowieszonym" a kilka miesięcy później został członkiem zespołu (do 2005 roku), grał na "Koncercie", nagrał takoż utwór "Mówię Ci, że..." na szóstej studyjnej płycie.
 • Michał "Kwiatek" Kwiatkowski - bas, śpiew, gitara. Nagrywał "Niech popłyną łzy" Razem z Burzą odeszli w nienajlepszym stylu. Później związany z KnŻ.
 • Adam "Burza" Burzyński - gitary, śpiew, kolejny gitarzysta Kobranocki, nagrał z nimi dwie płyty "Ku nieboskłonom" i "Niech popłyną łzy". Obecnie Burza związany jest z kapelą Staszewskiego - Kazik na Żywo.
 • Jacek "Perkoz Człowiek Piorun" Perkowski - gitara, śpiewki; nagrał z zespołem drugą płytę.
 • Sławomir "Kogut" Ciesielski - bębny, śpiewki. Kolejny Republikanin związany z Kobranocką. Sławek nagrał pierwszą płytę "Sztuka jest skarpetką kulawego". Obecnie gra w stworzonej przez siebie grupie perkusyjnej "Kije".
 • Tomek "Kieliszek" Kosma - perkusja; członek pierwszego składu; obecnie mieszka w Niemczech. Grał w Toruniu z własnym zespołem na koncercie w 2003 poświęconym pamięci Grzegorza Ciechowskiego.